fortepianówki
Ludzie

Józef Siemiński
- rocznik 1977 - wszechstronny muzyk, czynny kameralista (cello), realizator dźwięku, kompozytor. Student AMFC w Warszawie i AMIJP w Poznaniu. Jako reżyser dźwięku, swoje pierwsze kroki stawia w jednym z ursynowskich studiów. Nabywa doświadczenia przy nagłaśnianiu koncertów w najróżniejszych klubach muzycznych (Muza, Punkt, Klubokawiarnia, BlueNote - Poznań, ForumFabrikum - Łódz). Dziś już ze sporym bagażem przeróżnych doświadczeń muzycznych. Ma przyjemność między innymi dokonywać nagrania koncertu Ennio Morricone (Sala Kongresowa 2002) oraz opracowywać dla ZAiKsu (prawa autorskie) ponad 100 utworów znakomitego polskiego pianisty i kompozytora jazzowego Krzysztofa Komedy.

Anna Baran - pianistka, kameralistka, ur. w Bydgoszczy. W 2004 roku kończy studia w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, oraz studia podyplomowe w zakresie kameralistyki. Od 2005 roku jest akompaniatorem na Międzynarodowym Kursie Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu. W między czasie nawiązuje współpracę z Instytutem Austriackim. Pracuje jako nauczyciel w szkołach muzycznych w Żyrardowie, Sochaczewie oraz Warszawie. Współpracuje z zespołami "Trio Arte" i "Navigo Strings". Jest założycielką Studia Muzycznego Arte. Posiada obszerny repertuar muzyki fletowej, skrzypcowej i wiolonczelowej.

Andrzej Bohdanowicz - skrzypek, kameralista - ur. 04.12.1973 w Warszawie. W latach 1984-1994 członek zespołu wokalno-instrumentalnego "ARKA" - skrzypce, gitara, śpiew, instrumenty klawiszowe. W roku 1994-1995 student Wydziału Humanistyki Akademii Podlaskiej. W roku 2001 dyplom w AMFC filia w Białymstoku. W roku 1996-98 nauczyciel stażysta w PSM w Ostrołęce, 1998-2001 inspektor skrzypiec w orkiestrze kameralnej Sinfonia Viva ( koncerty, nagrania płytowe, radiowe i TV) . W latach 2001-2005 nauczyciel w ZSM w Siedlacach, od 2002 stopień nauczyciela kontraktowego. Band leader tria "Navigo Strings" oraz "Muzofaktura". Kontrakty zagraniczne: Holland America Line. Instrumenty dodatkowe: fortepian, gitara, kontrabas.

Muzofaktura.pl 2009 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: thorin.pl |