fortepianówki
Muzyczna oprawa imprez
"Muzofaktura" Proponuje Państwu profesjonalną, a zarazem oryginalną i niepowtarzalną oprawę muzyczną. Występujemy pojedynczo w roli solistów, a także w duecie, trio, kwartecie

Do Państwa dyspozycji, stosownie do uroczystości proponujemy dowolny skład z udziałem: vocal - głos żeński, flet poprzeczny, skrzypce, wiolonczela, fortepian (instrument mobilny el. piano Yamaha 220V)

W naszym repertuarze znajdują się utwory kościelne, light classic, muzyka klezmerska, bałkańska, tanga, walce, muzyka salonowa i ogrodowa, słynne motywy operowe i operetkowe, standardy jazz, muzyka filmowa, jak również kolędy.
Zarówno pary młode jak i wszystkich z Państwa chcących posłuchać nas na żywo, zapraszamy na całkiem darmową próbę, spotkanie wstępne. Będzie ono okazją do omówienia szczegółów i przedstawienia naszych propozycji odnośnie repertuaru.
W dalszej kolejności prosimy o podpisanie umowy!

W przypadku dużej sali oraz udziału wokalistki istnieje możliwość użycia profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonawczy, niezapomniane chwile i dobrą zabawę, Serdecznie Zapraszamy! 
 
Instrument Solo
Instrument Solo (głos żeński, skrzypce, wiolonczela, fortepian).
Głos solowy skrzypiec lub wiolonczeli wraz z akompaniamentem organów stanowi znakomitą oprawę muzyczną uroczystość kościelnych (np. śluby i pogrzeby).
Wysłuchanie pogrzebowego ”Requiem” W.A. Mozarta czy ”Adagio” A. Albinioniego podczas ceremonii pogrzebowej na cmentarzu, może sprawić wiele dobrego. W takich chwilach ogarnia nas smutek i żal. Dźwięki instrumentu mogą przynieść pożądane ukojenie, pozostaną już tylko rozmowy i wspomnienia.
 
Duet instrumentalny
... skrzypce plus wiolonczela, głos żeński z fortepianem.
W tym składzie, przy dobrej akustyce, można koncertować nawet dla sześćdziesięciu osób.
Duet jako taki świetnie komponuje się podczas: składania życzeń po ceremonii ślubnej (zazwyczaj przed kościołem), ceremonii pogrzebowej, imprezy okolicznościowej w nieco mniejszym gronie, spotkania firmowego (small business events).
Duet to także świetny prezent na imieniny lub urodziny. Zarówno pary młode jak i wszystkich z Państwa chcących posłuchać nas na żywo, zapraszamy na próbę, spotkanie wstępne. Będzie ono okazją aby omówić szczegóły i dokonać wyboru repertuaru. Zapraszamy!

Trio
Trio (skrzypce, wiolonczela, fortepian). Przeznaczeniem takiego składu jest muzyczna oprawa większych uroczystości:
- wesela oraz inne duże uroczystości rodzinne, trio na żywo na zmianę z didzejm, taneczne rytmy bałkańskie, melodie cygańskie, muzyka filmowa i standardy jazzowe
- bussines events, w czasie bankietu po absorbującej
i wyczerpującej konferencji, jako uzupełnienie muzyczne podczas targów lub wystawy.
Nasza MUZYKA to idealne tło dla swobodnych rozmów. Rzec by się chciało ”odświeża zmysły i relaksuje”.
 
Strojenie pianin
Strojenie pianin, fortepianów tanio i profesjonalnie. Cena waha się od 200zł do 250zł, w zależności od stanu instrumentu, w koszt wliczony jest dojazd. 30zł doliczane jest w przypadku niezbędnej korekty instrumentu: drobne reperacje mechanizmu młoteczkowego, podklejanie, korekta niewracających klawiszy.
Oferta ważna na terenie Warszawy i okolic ( woj.mazowieckie )
·przeciętny czas strojenia to około 3h
·podczas pracy wymagana jest cisza
 

Muzofaktura.pl 2009 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: thorin.pl |